Kalendarium Obchodów Kanonizacji Jana Pawła II

KALENDARIUM OBCHODÓW CENTRALNYCH KANONIZACJI OJCA ŚWIĘTEGO JP II
  • 25 kwietnia, piątek, 20.30

Warto wybrać się na koncert „Nie lękajcie się iść pod prąd”, organizowany na
Pl. Piłsudskiego. Podczas spektaklu, na jednej scenie, wspólnie dla Jana
Pawła II, zagrają gwiazdy najwyższego formatu: T.Love, Voo Voo, Raz Dwa Trzy, Kasia Kowalska, Mela Koteluk, Zakopower i Urszula.

  • 26 kwietnia, sobota, 19:00

W wigilię Święta Miłosierdzia Bożego oraz uroczystości kanonizacyjnych Ojca Świętego Jana Pawła II, na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się czuwanie modlitewne „Do Źródła”. Oprawę muzyczną, pod kierownictwem Marcina
Pospieszalskiego, przygotowują zespół „Deus Meus” wraz z orkiestrą i
kilkudziesięcioosobowym chórem.

  • 27 kwietnia, niedziela, 10.00

Dzień kanonizacji Jana Pawła II. Do wspólnego uczestniczenia w transmisji tego wydarzenia, zapraszamy na Pl. Piłsudskiego. Mszę świętą kanonizacyjną oraz związane z nią uroczystości będzie można obejrzeć za pośrednictwem rozmieszczonych na placu telebimów.

Więcej informacji: www.kanonizacjajp2.com