Ogłoszenia parafialne 16.11.2014

– W tym tygodniu 40 godzinne nabożeństwo; w piątek, sobotę, niedzielę – całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.

– W niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla i święto patronalne naszej parafii.
Główna Msza Św. o godz. 12.00. Litania do Serca Pana Jezusa i procesja na rynku. Mszę Św. i kazanie wygłosi ks. Prof. Mieczysław Nowak.

– Dziękuję za ofiary na Kościół z ul. Poświętnej.

– W środę (19.11.2014) Msza św. w int. mieszkańców z ul. Górnej na Ruścu z racji zakończenia nawiedzenia Obrazu MB.

– W piątek na godz. 19.00 ks. Jarosław zaprasza młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

-W przyszłym tygodniu zbiórka makulatury( kontener przy domu parafialnym) – fundusze ze zbiórki będą przeznaczone na budowę studni w Sudanie,

_ Prosimy rodziców o włączenie się w przygotowania do zorganizowania Orszaku Trzech Króli na Święto Objawienia Pańskiego ( 6 stycznia).

– Organizujemy Oazę Dzieci Bożych, dzieci z kl. 4 – 6 zapraszamy na spotkanie 23. 11. Po Mszy św. o 12.00 – zaprasza Ruch Światło Życie.

– Trwają prace przy głównym ołtarzu w kościele, przy budowie kaplicy na cmentarzu.
Prosimy o wsparcie inwestycji, ( Konto Parafii BS Grodzisk Mazowiecki
Nr 33 9678 0002 0001 7385 2021 0001)

Ks. Proboszcz
Andrzej Wieczorek