Ogłoszenia parafialne 7.06.2015

– W tym tygodniu;
– W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.
Po Mszy św. wieczornej litania do Serca Pana Jezusa, procesja i poświęcenie wianków.
– W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, w piątek nie ma postu.
– Trwają prace przy głównym ołtarzu i przy budowie kaplicy na cmentarzu. Prosimy o wsparcie finansowe inwestycji.
– W sobotę 20 czerwca zapraszamy na pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium Matki boskiej Opiekunki Prymasów w Rokitnie. Uczestnictwo prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 9.00 powrót ok. godz. 15.00 . W programie Msza św. przed obrazem matki Bożej.
– W sobotę 27 czerwca organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Jazłowieckiej w Szymanowie, oraz do Kępy Polskiej i Płocka. W Płocku nawiedzimy katedrę i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Wyjeżdżamy o 7.30 powrót o godz. 19.00. Koszt 50 zł.

Ks. Proboszcz
Andrzej Wieczorek