Ogłoszenia parafialne 25.10.2015

– W tym tygodniu w środę 28 października wspomnienie Judy Tadeusza. Na różańcu modlimy się po Mszy św. wieczornej,
– W sobotę 31 października o godz. 15.00 przybędą do naszej świątyni znaki Światowych Dni Młodzieży.
Program nawiedzenia;
15.00 powitanie znaków ŚDM; Krzyża i obrazu MB,
Koronka do Miłosierdzia Bożego
od godz. 15.30 – 16.00 adoracja w ciszy,
o godz. 16.00 Nieszpory – modlitwa brewiarzowa,
16.30 – nabożeństwo Słowa Bożego,
17.00 – pożegnanie znaków ŚDM,
Do udziału w nawiedzeniu znaków ŚDM zapraszamy wszystkie grupy parafialne, młodzież i parafian.
Rodziny, które mogą przyjąć młodzież ( na 5 dni) na nocleg w naszej parafii, prosimy, aby zgłaszały się do ks. Jarosława.
– W następną niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę. O godz. 12.00 Msza św. na cmentarzu i procesja z modlitwą za zmarłych.
– 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze św. o godz. 9.00, 12.00 na cmentarzu i o godz. 18.00,
– W niedzielę i poniedziałek o godz. 21.00 procesja na cmentarzu z modlitwą za zmarłych,
– od 1 – 8 listopada możemy codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitwy za zmarłych i być w stanie łaski uświęcającej. Odpust ofiarujemy za zmarłych.
– Przypominamy, że co 20 lat powinniśmy przedłużyć prawo do pochowania w grobie i złożyć opłatę w kancelarii parafialnej.
– Trwają prace przy ołtarzu w kościele i na budowie kaplicy na cmentarzu. Prosimy o finansowe wsparcie tych inwestycji.
Ks. Proboszcz
Andrzej Wieczorek