Ogłoszenia parafialne 24.07.2016

W tym tygodniu;
– W środę przybywa do naszej Ojczyzny Ojciec św. Franciszek na ŚDM. Módlmy się o dobre owoce pielgrzymki dla Kościoła w Polsce.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w spotkaniach z Ojcem św.
– Spotkanie dla wyjeżdżających na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa we wtorek 26 lipca o godz. 19.30. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
– Pątnicy z Nadarzyna zapraszają na 305 pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Wyruszamy 06.08.2016 po Mszy św. o godz. 9.00 z naszego kościoła parafialnego.
Wszelkie pytania pod adresem mailowym pielgrzym.nadarzyn@gmail.com
– Trwają prace przy budowie kaplicy (układanie posadzki). Prosimy o wsparcie finansowe.
-W okresie wakacyjnym Kancelaria Parafialna wieczorem
( od 18.45 – 19.30 ) jest czynna w poniedziałek, środę i piątek. W godz. rannych ( 8.00 – 9.00 )czynna jest codziennie.
– Wspólnota Odnowy w Duchu świętym zaprasza na wspólną modlitwę w każdy poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym, w sali św. Marka

ks. Andrzej Wieczorek