Ogłoszenia parafialne 28.08.2016

W tym tygodniu;

-W środę o godz. 18.00 modlimy się za zmarłych w miesiącu sierpniu.
– W czwartek 1 września o godz. 8.00 Msza św. dla dzieci i młodzieży ze szkół z naszej parafii na rozpoczęcie roku szkolnego,
a godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci ze szkoły „Promienie”
Jest to pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
O 18.00 Msza św. i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
– W piątek 2 września dodatkowa Msza św. o godz. 19.00 dla młodzieży, która rozpocznie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
Księża odwiedzą chorych w domach.
– W sobotę 3 września o godz. 9.00 dodatkowa Msza św. w int. Kółek Żywego Różańca i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
– Spowiedź w czwartek, piątek i sobotę rano od 6.30, po południu od godz. 17.00
– W przyszłą niedzielę 4 września Gminne Dożynki na stadionie w Nadarzynie rozpoczną się Mszą św. o godz. 14.00. Zapraszamy.
W związku z tym nie będzie Mszy św. o godz. 17.00
– 1 września o godz. 18.30 w Centrum Edukacyjnym w Nadarzynie ul. Wiśniowa 26 odbędzie się spotkanie
na temat. „ Co w praktyce oznacza bycie świadomym i dobrym rodzicem”.
– 11 września o godz. 18.00 w sali Klementyńskiej rozpocznie się kurs dla małżeństw pt. „ Sztuka Pielęgnowania Małżeństwa”
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres Parafia.Kurs@gmail.com Kurs jest bezpłatny. Zapraszamy

Ks. Andrzej Wieczorek