Ogłoszenia parafialne 31.07.2016

W tym tygodniu;

W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 9.00 i 18.00.
O godz. 9.00 Msza św. dla pielgrzymów wyruszających pieszo do Częstochowy. Od 8.30 spowiedź.
Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce, wszelkie inf. pod adresem pielgrzym.nadarzyn@gmail.com
W tym tygodniu;
I – wszy czwartek miesiąca. O godz. 17.30 koronka do miłosierdzia Bożego i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
I – wszy piątek miesiąca, księża odwiedzą chorych w domach,
I – sza sobota miesiąca. O godz. 9.00 Msza św. w int. Kółek Żywego Różańca i wystawienie Najświętszego sakramentu do godz. 12.00.
Różaniec prosimy odmówić o godz. 8.30
– W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ojców Oblatów, którzy na każdej Mszy św. będą głosić kazanie,
po Mszy św. rozprowadzać będą kalendarze misyjne na 2017 rok. Zebrane ofiary przeznaczą na dzieła misyjne.
-W okresie wakacyjnym Kancelaria Parafialna wieczorem ( od 18.45 – 19.30 ) jest czynna w poniedziałek, środę i piątek.
W godz. rannych ( 8.00 – 9.00 )czynna jest codziennie.
Prosimy o finansowe wsparcie prac przy budowie kaplicy na cmentarzu.
Wspólnota Odnowy w Duchu świętym zaprasza na wspólną modlitwę w każdy poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym, w sali św. Marka

Ks. Andrzej Wieczorek