Ogłoszenia parafialne 30.10.2016

-We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Swiętych.
Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00
O godz. 12.00 Msza św. na cmentarzu.
– W środę 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.
Msze św. o godz. 9.00, o godz. 12.00 na cmentarzu i o godz. 18.00
– Za zmarłych z wypominek modlimy się we wtorek i środę, oraz w ciągu roku odprawiamy Msze św.
– We wtorek i środę o godz. 20.00 procesja na cmentarzu z modlitwą za zmarłych. Zapraszamy.
– 31 października możliwość spowiedzi od godz. 17.00.
– Od 1 – 8 listopada możemy codziennie uzyskać odpust zupełny, za pobożne nawiedzenie cmentarza,
odmówienie modlitwy za zmarłych i trzeba być w stanie łaski uświęcającej.
– Przypominamy, że co 20 lat powinniśmy przedłużyć prawo do grobu i złożyć opłatę w kancelarii parafialnej.
– Prosimy o wsparcie prac przy budowie kaplicy na cmentarzu.
W tym tygodniu;
I – wszy czwartek miesiąca. O godz. 17.30 Koronka do miłosierdzia Bożego i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 9.00 w int. Kółek Żywego Różańca i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
– Spowiedź w czwartek, piątek i sobotę rano od godz. 6.30, po południu od godz. 17.00

Ks. Andrzej Wieczorek