Ogłoszenia parafialne 5.03.2017

Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:
Droga Krzyżowa dla dzieci w piątki o godz. 17.00, a dla dorosłych o godz. 18.30
Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00

Trwa Kurs przedmałżeński w naszej parafii w piątek, sobota od godz. 19.00, w niedzielę o godz. 18.00. Nauki odbywają się w sali Klementyńskiej w domu parafialnym. Zapraszamy zainteresowane osoby.

Następna niedziela jest dniem modlitwy postu i solidarności z misjonarzami. Przed Kościołem zbiórka do puszek.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu ( 2 kwietnia)
Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty 1/2 godz przed Mszą św.

Włączamy się w dzieło Pomocy Rodzinom z Syrii. Jako parafia organizujemy zbiórkę pieniędzy( można złożyć do puszki przy wyjściu z kościoła). Pieniądze będą przekazywane do konkretnych rodzin w Syrii. Program zbiórki ofiar będzie trwał 1/2 roku. Co miesiąc będziemy informowali parafian ile przekazaliśmy na wsparcie. Prosimy o życzliwość.

Ks. Andrzej Wieczorek