Ogłoszenia parafialne 28.05.2017

- W sobotę 3 czerwca o godz. 10.00, 12.00 i 14.00 I – wsza Komunia św. dzieci ze szkoły w Ruścu.
Spowiedź dzieci i rodziców w piątek o godz. 15.30
- W środę 31 maja ostatnie nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św. za zm. w miesiącu maju.
- W tym tygodniu I – wszy czwartek miesiąca, o godz. 17.30 Koronka do miłosierdzia Bożego,
a po Mszy św. całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
- W piątek księża odwiedzą chorych w domach.
- W sobotę jest I- wsza sobota miesiąca, o godz. 8.00 Msza św. w int. Kółek Żywego Różańca. W sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 7.00
- W następną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha św. – kończy okres Wielkanocy. Nabożeństwo czuwania w sobotę o godz. 20.00.
Prowadzi Odnowa w Duchu św.
Program czuwania:
1. Liturgia Słowa Bożego
2. Adoracja Najświętszego sakramentu
3. Zawierzenie Jezusowi parafian, rodzin i Polski.
4. Eucharystia.
- W niedzielę 4 czerwca przypada św. Dziękczynienia. Główne obchody w Swiątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Pod hasłem „ Dziękujemy za chleb”
Przed kościołem zbiórka ofiar na budowę świątyni.
- Nadal prowadzimy dzieło pomocy Rodzina – Rodzinie. Wspieramy ofiary wojny w Syrii.
- W sobotę 3 czerwca w godz. 12.00 do 19.00 w Parku Kościuszki w Pruszkowie odbędzie się Piknik Rodzinny organizowany przez Starostę Pruszkowskiego Maksyma Gołasia.
Wiele atrakcji dla rodzin. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.
Ks. Andrzej Wieczorek