Ogłoszenia parafialne 18.06.2017

- W tym tygodniu
- W czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja i błogosławieństwo wianków.
- W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. rano o godz. 8.00 i 18.00.
Na Mszę św. na godz. 8.00 zapraszamy dzieci i młodzież na zakończenie roku szkolnego.
- W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.
- W następną niedzielę Piknik Rodzinny przy domu parafialnym, rozpocznie się Mszą św. polową o godz. 12.00.
Następnie występy dzieci z placówek oświatowych, koncert OSP Nadarzyn, bieg rodzinny o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn i inne atrakcje.
- W środę 21 czerwca na godz. 18.00 zapraszamy młodzież kończącą gimnazjum. Spotkanie w sprawie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
- Nadal prowadzimy dzieło pomocy Rodzina – Rodzinie. Wspieramy ofiary wojny w Syrii.
Ks. Andrzej Wieczorek