Ogłoszenia parafialne 27.08.2017

W tym tygodniu;
- I – wszy piątek miesiąca. Księża odwiedzą chorych w domach.
- I – wsza sobota miesiąca. O godz. 9.00 Msza św. w int. Kółek Żywego Różańca i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
- Spowiedź w czwartek, piątek i sobotę rano od godz. 6.30 po południu
od godz. 17.00
- W przyszłą niedzielę 3.09. Dożynki Gminne, które rozpoczną się Mszą św. na stadionie o godz. 15.00.
W związku z tym nie będzie Mszy św. o godz. 17.00
- Urząd Gminy i Parafia organizują zbiórkę materiałów budowlanych dla poszkodowanych przez nawałnice w sołectwie Rytel.
Lista materiałów jest dostępna na stronie Urzędu Gminy, oraz w gablocie parafialnej. Materiały będą zbierane na Dożynkach przez harcerzy,
oraz Gminny Ośrodek Sportu, można przywozić również do parafii.
W niedzielę przed kościołem będzie prowadzona zbiórka na zakup materiałów dla poszkodowanych.
- W okresie wakacyjnym, Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki rano od 8.00 do 9.00
a po południu od godz 18.45 do 19.30
- Ostatni miesiąc prowadzimy dzieło pomocy Rodzina – Rodzinie. Wspieramy ofiary wojny w Syrii.

Ks. Andrzej Wieczorek