Ogłoszenia parafialne 1.10.2017

Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe;
w dzień powszedni o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00
W tym tygodniu;
- I – wszy czwartek modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, oraz całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu,
- I – wszy piątek miesiąca; młodzież przygotowująca się do bierzmowania
ma o godz. 19.00 Mszę św. ( zapraszamy również rodziców), księża odwiedzą chorych w domach,
- Spowiedź w czwartek i piątek od 6.30 i od 17.00
- I – wsza sobota miesiąca; Msza św. dla Kół Żywego Różańca o godz. 9.00, całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
O godz. 14.00 włączamy się w „ wielką modlitwę różańcową na granicach kraju”, szczegóły na plakacie i ulotkach,
oraz na stronie: www.rozaniecdogranic.pl
- W niedzielę XVII dzień Papieski – kwesta na rzecz Fundacji „ dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierająca uzdolnione dzieci młodzież.
- W niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I – Kom. św. wraz z rodzicami.
- zachęcamy do wsparcia budowy w Ruścu, deklaracje można składać na ołtarzu św. Klemensa, obok makiety kościoła.

Ks. Andrzej Wieczorek