Ogłoszenia parafialne 2.04.2018

W tym tygodniu;
- I – wszy czwartek miesiąca o godz. 17.30 Koronka do miłosierdzia Bożego i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
- I -wszy piątek miesiąca, księża odwiedzą chorych w domach,
I – wsza sobota miesiąca o godz. 9.00 Msza św. w int. Kółek Żywego Różańca.
- Spowiedź czwartek, piątek i sobotę od godz. 17.00
- Następna niedziela to niedziela miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do miłosierdzia Bożego.
- W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I – wszej Komunii św. i ich rodziców.
Po Mszy św. ostatnie spotkanie rodziców i dzieci z ks. Proboszczem.
- Dziękujemy za ofiary złożone I- ego dnia świąt na budowę ośrodka duszpasterskiego na Ruścu.
Na budowie rozprowadzana jest instalacja elektryczna, ogrzewcza, wodna,, oraz kładzione są tynki. Będzie robiona kotłownia i podłącza gazu i prądu. Płatność za w/w prace w kwietniu i maju wyniesie 350 tys. zł.
Złożyliśmy też do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków wnioski na wykonanie następujących prac przy naszym kościele; czyszczenie posadzki w kościele, nowe schody główne z podjazdem dla osób niepełnosprawnych, wykonanie nowych głównych drzwi do kościoła (odtworzenie), remont mechaniczny organów i malowanie kościoła.
- W 2018 roku Kancelaria Parafialna czynna codziennie rano od 8.00 do 9.00 po południu od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 do 17.30

ks. Andrzej Wieczorek