Ogłoszenia parafialne 27.05.2018

W tym tygodniu;
- W czwartek uroczystość Bożego Ciała Msze św. o godz. 8.00, 9.15, 11.30 z procesją do 4 ołtarzy i o godz. 17.00
Na procesję Bożego Ciała zapraszamy wszystkich mieszkańców Parafii, grupy parafialne, dzieci komunijne, OSP Nadarzyn i Orkiestrę.
I – wszy ołtarz przygotowują grupy komunijne,
II i III ołtarz mieszkańcy ulic,
IV – ołtarz przygotowują strażacy
- W środę o godz. 19.00 próba dla dziewcząt, które będą sypały kwiatki w Boże Ciało,
- W oktawie Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej procesja wokół kościoła,
- W środę spowiedź od godz. 17.00 do 18.00
- W środę 30 maja o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych w maju.
- W czwartek po Mszy św. wieczornej całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu
- W piątek 1 czerwca przypada I – wszy piątek miesiąca . Księża odwiedzą chorych w domach.
- W Dzień dziecka modlimy się za wszystkie dzieci z naszej Parafii,
- W piątek o godz. 15.30 spowiedź dla dzieci z kl. III c i III d z Ruśca,
- W sobotę 2 czerwca do I – wszej Komunii św. przystąpią o godz. 10.00
dzieci z kl. III c, a o godz. 12.00 dzieci z kl. III d z Ruśca.
- W związku z tym Msza św. w int. Kółek Żywego Różańca w sobotę o godz. 7.00
- W niedzielę 3 czerwca przypada XI Święto dziękczynienia. Będziemy je obchodzili pod hasłem „Dziękujemy za niepodległość”.
O godz. 8.00 z Placu Piłsudskiego wyruszy procesja dziękczynna, wraz z relikwiami św. Siostry Faustyny Kowalskiej, przejdzie do Świątyni Opatrzności Bożej.
- O godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona uroczysta Msza św. dziękczynna z udziałem Episkopatu Polski.
- W niedzielę 3 czerwca odbędzie się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
- Budujemy ośrodek duszpasterski na Ruścu im. św. Jana Pawła II, prosimy o wsparcie.
Nowe konto bankowe Parafii
BS Grodzisk Mazowiecki
Nr r-ku 13 8931 0003 0531 7385 2000 0001

- W 2018 roku Kancelaria Parafialna czynna codziennie rano od 8.00 do 9.00
po południu od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 do 17.30

ks. Andrzej Wieczorek

Drodzy Parafianie

Z okazji 10 lecia działalności Parafialnego Caritas serdecznie zapraszamy
na Mszę św. polową w dniu 10 czerwca 2018 o godz. 12.00.
Mszę św. w int. dziękczynnej z prośbą o błogosławieństwo Boże dla prowadzonego dzieła,
oraz dla Ofiarodawców, Darczyńców, Wolontariuszy i Rodzin którym pomagamy odprawi ks. Zbigniew Zembrzuski
dyrektor Caritas Archidiecezji Warszawskiej.

Parafialny Zespół Caritas ks. Andrzej Wieczorek