Ogłoszenia parafialne 24.02.2019

Drodzy Parafianie zakończyliśmy kolędę w tym roku. Wszystkim, którzy nas przyjęli dziękujemy. Jeśli ktoś pragnie zaprosić księdza do domu, może to uczynić w tym tygodniu, po osobistym skontaktowaniu się z kancelarią parafialną. Ofiary z kolędy przeznaczyliśmy na budowę ośrodka duszpasterskiego w Ruścu.
W tym tygodniu:
- I – wszy piątek miesiąca o godz. 19.00 Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do sakr. Bierzmowania. Msza św. będzie odprawiona w int. Żołnierzy Wyklętych.
Księża odwiedzą chorych w domach.
- I – wsza sobota miesiąca. O godz. 9.00 Msza św. w int. Kółek Żywego Różańca i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
- W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii SS Pasterzanki, które będą zbierać ofiary przed kościołem na misje.

Nowe konto bankowe Parafii
BS Grodzisk Mazowiecki
Nr r-ku 13 8931 0003 0531 7385 2000 0001

czynna w godzinach; rano 8.00 – 9.00
po południu 16.30 – 17.30 poniedziałek – piątek
w soboty tylko rano 8.00 – 9.00
a także po umówieniu się
tel. (22) 739 – 76 -20 parafianadarzyn@wp.pl
ks. Andrzej Wieczorek

CARITAS przy Parafii św. Klemensa w Nadarzynie
stara się spieszyć z pomocą ludziom ubogim, samotnym, pokrzywdzonym przez los. Pomoc ta możliwa jest dzięki wrażliwości serc naszych Ofiarodawców.

Zapraszamy do wsparcia naszych działań poprzez:
- przekazanie 1% podatku dochodowego
Aby zadysponować 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Caritas przy Parafii Św. Klemensa w Nadarzynie należy:
- znaleźć w formularzu PIT część zatytułowaną: „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”;
- wpisać pod odpowiednią pozycją numer KRS Caritas AW –  0000225750
- wpisać pod następną pozycją kwotę 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego do pełnych dziesiątek groszy w dół.
- w polu o nazwie „Cel szczegółowy” wpisać – Caritas przy Parafii Św. Klemensa w Nadarzynie (wówczas przekazane środki finansowe trafią na rzecz Parafialnego Caritas).
- pod następną pozycją przez postawienie krzyżyka wyrazić zgodę na przekazanie przez Urząd Skarbowy do Caritas AW Twojego imienia, nazwiska, adresu i wysokości przekazanej kwoty,
co umożliwi zadysponowanie środkami na cel szczegółowy.
W imieniu potrzebujących za okazaną życzliwość serdecznie dziękujemy.
Parafialny Zespół Caritas