Ogłoszenia parafialne 03.05.2020r.

• W miesiącu maju Litanię do Matki Bożej śpiewamy po Mszy św. wieczornej
  • 7 maja I – wszy czwartek miesiąca . O godz. 17.30 koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W piątek 8 maja Uroczystość św. Stanisława Bp. Msze św. o godzinie 7:00 i 18:00
  • Za miesiąc kwiecień przekazaliśmy 1200 zł. Na pomoc rodzinom w Syrii. -Ofiarodawcom dziękujemy.
  •  Bardzo dziękujemy tym parafianom, którzy przekazali pieniążki na konto parafialne, na utrzymanie parafii. Pomogły nam na zapłacenie rachunków, świąteczny wystrój kościoła i na pensje. Dług jaki parafia posiada to kwartalna wpłata do kurii (11600zł) oraz opłaty z cmentarza.
  • Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 do 17:30 a w soboty od godziny 8:00 do 9:00.
  • W sprawie cmentarza prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza w dni powszednie oz godziny 8:00 do 9:00
  •  Jeśli ktoś zamówił Msze św. a nie będzie w niej uczestniczył, z powodu pandemii, prosimy by złożył ofiarę na konto parafialne w tym miesiącu, w którym ta Msza św. była odprawiona.