Ogłoszenia Parafialne 31. 05. 2020 r.

- Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocy.

- Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto N.M.P. Matki Kościoła. Msze św. o godzinie 9:00 i 18:00, również tego dnia przypada Dzień Dziecka, zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Mszę św. o godzinie 18:00

- Informujemy, że Ks. Kardynał Kazimierz Nycz zniósł dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte.
-W miesiącu czerwcu Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, śpiewamy po Mszy św. wieczornej.

- 4 czerwca, I – wszy czwartek miesiąca . O godz. 17.30 koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. i całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.

- 5 czerwca, I – wszy piątek miesiąca. Księża odwiedzą chorych.
- 6 czerwca, I – wsza sobota miesiąca. O godzinie 9:00 Msza św. w intencji Kółek Żywego Różańca i wynagradzająca za zniewagi uczynione Najświętszemu Sercu Maryi. Po Mszy Świętej, różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.

-Spowiedź : w  czwartek, piątek, sobotę rano od godziny 6:30 i popołudniu od 17:00

- Za miesiąc maj przekazaliśmy 2 tys. zł. Na pomoc rodzinom w Syrii. – Ofiarodawcom dziękujemy.
- Bardzo dziękujemy tym parafianom, którzy przekazali pieniążki na konto parafialne, na utrzymanie parafii. W poniedziałek o godzinie 9:00, będzie odprawiona Msza św. w intencji ofiarodawców.

- Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 do 17:30 a w soboty od godziny 8:00 do 9:00.
- W sprawie cmentarza prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza. W dni powszednie godziny 8:00 do 9:00