Ankieta Synodalna

Drodzy parafianie ! Papież Franciszek chce rozmawiać z każdym z nas. Zaprasza do konkretnych działań. Pierwszym z nich jest ta anonimowa ankieta, która daje Państwu możliwość wypowiedzenia swojej opinii na temat różnych obszarów działalności naszej parafii. Zachęcamy Was bardzo serdecznie do trwania przy Papieżu, który zaprasza nas doświadczania Kościoła. Ankieta będzie dostępna w kościele i wielu punktach w Nadarzynie, może dotrzeć na Wasze skrzynki mailowe, może znaleźć się w skrzynce pocztowej. Prosimy o życzliwe pochylenie się i udzielenie odpowiedzi. Załączamy kod QR oraz link do ankiety online  

Ankieta jest w pełni anonimowa.

ankieta_PK

Ankieta Synodalna On-line

lub jeśli Państwo wolą udostępniamy ankietę do wydrukowania, wypełnione możecie złożyć do urny na stoliku w kościele.

Ankieta Synodalna do wydruku

PS. Ankieta inspirowana ankietą parafii pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych na Chomiczówce