Podziękowania za wspólny 2022 rok

Witam Siostry i Braci,

W ostatnim dniu starego roku w imieniu Grupy Synodalnej z Nadarzyna chcę podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w wydarzenia organizowane w naszej parafii.

Szczególne podziękowania należą się tym wszystkim, którzy wzięli na siebie trudy konkretnej pracy poprzez:

• prowadzenie naszego okna na świat:
    • zmodernizowanej strony internetowej
    • strony internetowej na FB
    • wydanie i drukowane: LISTU KLEMENTYŃSKIEGO
      • wydanie w wersji:
      • dla dorosłych,
      • dla Seniorów
      • dla najmłodszych dzieci
  • czytanie niedzielnych katechez,
  • prowadzenie modlitw i adoracji oraz spotkań formacyjnych,
  • prowadzenie spotkań synodalnych,
  • dyżurowanie w „Zakątku Klemensa”, a także sprzątanie oraz pieczenie ciast, przygotowanie deserów i napojów,
  • organizację spotkania asysty kościelnej i wycieczek dla ministrantów,
  • przygotowanie śniadań dla dzieci po mszach roratnich,
  • organizację imprez plenerowych oraz jarmarku świątecznego,
  • uczestniczenie w pracach modernizacyjnych,
  • pracach porządkowych na terenie parafii
  • i wszystkich innych, o których teraz nie pamiętam.

Nie mniejsze podziękowania należą się tym wszystkim, którzy skorzystali z tych propozycji i nie byli obojętni na zaproszenie. Mam nadzieję, że to jest dobra droga do budowania Prawdziwej Wspólnoty.

Zachęcam do udziału w kolejnych inicjatywach zarówno na etapie kreowania pomysłów, późniejszej ich realizacji jak i osobistego uczestnictwa w wydarzeniach.

Zapraszajcie do naszego Zakątka i do różnych dzieł parafialnych nie tylko osoby przychodzące do kościoła i biorące czynny udział w liturgii, ale też, a może nawet zwłaszcza zależy nam na tych wszystkich, których nie ma w kościele. Zakątek Klemensa ma jednoczyć wszystkich naszych parafian i tych którzy uczestniczą czynnie w życiu parafii jak i tych którzy są poza kościołem lub deklarują obojętność.

Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni nawzajem.

Może warto wykorzystać Zakątek Klemensa i zapraszać młodych, niech się poczują gospodarzami i współwłaścicielami tego miejsca.

Pamiętajcie, że w każdą niedzielę można wpadać na „Kęsa do Klemensa” w godzinach od 10 do 14.

Spotkajmy się przy herbacie i kawie z wybornym domowym ciastem.

Zapewniamy miłą atmosferę, a o resztę zatroszczy się Duch Święty.

Pierwsza okazja nadarza się już jutro 01.01.2023r. – Zakątek pracuje pełną parą, przyjdź zacznij dobrze Nowy Rok.

cały pierwszy sezon serialu o życiu i nauczaniu Jezusa Chrystusa na ziemi pt.  „The Chosen” (w wersji z lektorem polskim)!

A to oznacza, że dotrze do milionów Polaków!!…

Pierwsze odcinki były już wyemitowane 27, 28. 29 i 30 grudnia, ale jeśli masz możliwość to zapraszam do oglądania kolejnych odcinków wg schematu poniżej:

2.01, g. 8:35 – odc. 5 “Prezent ślubny”

3.01, g. 8:35- odc. 6 “Nieopisane współczucie”

4.01, g. 8:35 – odc. 7 “Zaproszenia”

5.01, g. 8:35 – odc. 8 “Ja Nim jestem”

Sprawdź też repertuary kin, w których również prezentowany jest serial.

Jeśli chcesz jeszcze lepiej poznać życie Pana Jezusa, dowiedzieć się, kim byli apostołowie i przekonać się, jak spotkanie z Bogiem odmieniło ich życie, dołącz do widzów tego serialu.

Aby Cię zachęcić do obejrzenia serialu „The Chosen” po polsku – z lektorem, specjalnie dla Was na portalu @teobankologia wspólnie z @Rafael Film zorganizowany jest pokaz pierwszego odcinka serialu “The Chosen” w polskiej wersji językowej.

Jest to film, który poruszył miliony serc na całym świecie. Przed emisją Gościem specjalnym transmisji jest Andrzej Sobczyk.

Film możesz obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=-NLSrQChjVk

Po więcej szczegółów o serialu zapraszam na https://thechosen.pl .

Zobacz też kanał @TheChosenSeries na Youtube.

Do Siego Roku,

Brat Ryszard