III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023

1. Następna niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Warszawie.
  2. 6 maja o godzinie. 18:00 Ks. Bp. Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  3. 4 mają spotkanie młodzieży o godzinie 19:00 – próba
  4. 5 maja o godzinie 17:00 – spowiedź, po Mszy wieczornej ok. 19 spotkanie młodzieży i rodziców.

Starsze osoby, które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowania proszone są o kontakt z ks. Marcinem.

5. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.