SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA

W pierwszy piątek miesiąca – w godz. 17:00 -18:00
W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca – w godz. 17:00 -18:00

SAKRAMENT CHRZTU

W drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godz. 12:00 [z racji pandemii covid, możliwe uzgodnienie innej godziny].
Chrzest zgłaszamy co najmniej miesiąc przed planowanym terminem, przynosząc wypełniony formularz, który można pobrać tutaj (format PDF)

SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA

Narzeczeni zgłaszają się do kancelarii parafialnej na 3 miesiące przed ślubem.
Przygotowanie do małżeństwa obejmuje 10 wspólnych spotkań tematycznych i spotkania w poradni małżeńskiej, na które pary zapisują się indywidualnie.

Przy ślubie konkordatowym należy dostarczyć dokumenty z Urzędu Stanu Cywilnego, zaświadczające o stanie wolnym (ważne 90 dni). Dokumenty te, można uzyskać zgłaszając się do urzędu (narzeczonego lub narzeczonej) z dowodami osobistym i świadectwami urodzenia.

ODWIEDZINY CHORYCH

W pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca od godz. 9:00 i po umówienie w kancelarii.
W nagłych wypadkach prosimy dzwonić do: ks. Marcina, ks. Jerzego lub ks. proboszcza Andrzeja.