Wspólnoty

W naszej parafii mamy wspólnoty, które serdecznie zapraszają, do włączenia się we wspólną modlitwę i spotkania:

Odnowa w Duchu Świętym zaprasza: w każdy poniedziałek godz: 19.00 sala św Marka w domu parafialnym.

Chętnych do przystąpienia do Wspólnoty Domowego Kościoła prosimy o kontakt z księdzem po Mszy św. lub w kancelarii.

Spotkania Koła Żywego Różańca – Msza Św. w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9:00.

Grupa Anonimowych Alkoholików “Klemens” spotyka się w niedzielę, godz. 16:00, w domu parafialnym.

Ministranci i służba liturgiczna zapraszają chętnych do kontaktu z ks. Jerzym.

Chętnych mężczyzn, do posługi jako nadzwyczajny szafarz Komunii Świętej, prosimy o kontakt z ks. proboszczem Andrzejem lub ks. Jerzym.

Rodziców i opiekunów, którzy pragną modlić się za swoje dzieci prosimy o kontakt z panią: Ewą Rybką.