IX Niedziela Zwykła – 04.06.2023

1. Dziś obchodzimy XVI Dzień Święta Dziękczynienia pt. „Dziękujemy za czyniących pokój”. Główna Msza Święta w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o godz. 12:00 z udziałem Episkopatu Polski. Dziś zbiórka ofiar do puszek na rzecz budowy Świątyni Opatrzności. (ściana ołtarzowa)
  2. Litanię do Serca Pana Jezusa śpiewamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  3. 7 czerwca w środę próba dla bielanek, po Mszy św. wieczornej.
  4. 8 czerwca w czwartek Boże Ciało – Msze święte o godz. 8:00, 9:15, 11:30 i 17:00.
    O godz. 11:30 główna Msza Święta z procesją do czterech ołtarzy. Zapraszamy wszystkich do publicznego wyznania naszej wiary w Jezusa Eucharystycznego.
    Ołtarze przygotowują: I rodzice dzieci komunijnych w Rynku, II mieszkańcy przy kapliczce Poświętna, III mieszkańcy ulic Kościuszki i Warszawskiej, IV druhowie z OPS Nadarzyn
  5. W następną niedzielę o godz. 12:00 Msza św. rocznicowa klas IV C i D. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 17:00
  6. Dziękujemy za ofiarę na kościół rodzicom dzieci z klasy IIIA.
  7. W piątek o godz. 19:00 zapraszamy do domu parafialnego na pokaz filmu hiszpańskiego pt. „Najświętsze Serce” WSTĘP WOLNY. Zapraszamy.
  8. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  9. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  10. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  11. CARITAS prosi o ubrania dla dorosłych, nadal jest dużo osób potrzebujących, zwłaszcza z Ukrainy.
  12. Są wolne intencje mszalne w miesiącu czerwcu.
  13. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.