Niedziela Dobrego Pasterza – 21.04.2024

Niedziela Dobrego Pasterza – Prośmy o powołania do stanu duchownego i o dobrego pasterza dla naszej archidiecezji.
  1. W najbliższy wtorek 23.04 o godzinie 19:00 w domu parafialnym otwarte spotkanie synodalne. Zapraszamy wszystkich. Możesz mieć wpływ na to co się dzieje w naszej parafii – każdy głos jest wysłuchany.
  2. We wtorek 23 kwietnia przypadają imieniny Ks. Jerzego. Msza w Jego intencji w środę o godzinie 18:00. Zapraszamy.
  3. W każdą niedzielę od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw. Chcemy razem z Wami rozwijać żywą Wspólnotę Parafialną.
  4. W piątek 26 kwietnia zapraszamy na film pt. “Wszyscy święci”. Wstęp wolny.
  5. 25 maja ks. Bp. Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Jeśli ktoś dorosły chciałby przystąpić do sakramentu zapraszamy do kontaktu z Ks. Proboszczem – kancelaria czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-9:00
  6. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  8. Są wolne intencje mszalne w tym tygodniu i miesiącu.