Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 28.05.2023

1. 28 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  – dzisiejszy dzień kończy okres Wielkanocny.
  2. 29 maja – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Msze Święte o godz. 7:00 i 18:00
  3. We środę ostatni raz śpiewamy Litanię do Matki Bożej.
  4. 1 czerwca – pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:30 koronka do miłosierdzia Bożego, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. 2 czerwca – pierwszy piątek miesiąca. Księża odwiedzą chorych w domu
  6. 3 czerwca – pierwsza sobota miesiąca, o godz. 9:00 Msza Święta w intencji Kółek Żywego Różańca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja.
  7. W sobotę o godz. 12:00 dzieci z klasy III A w Nadarzynie przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 17:00.
  8. W następną niedzielę 4 czerwca o godz. 12:00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas IV A i B. Spowiedź w piątek.
  9. W następną niedziele przypada XVI Dzień Dziękczynienia – przed kościołem zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Głowna Msza Święta w Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 12:00 z udziałem Episkopatu Polski.
  10. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na pomoc “Rodzina Rodzinie” w Syrii i Ukrainie.
  11. Dziękujemy za ofiarę na kościół rodzicom dzieci z klasy IIIB
  12. W każdą niedzielę można spędzić wspólnie czas przy kawie, herbacie i dobrym domowym cieście w Zakątku Klemensa w domu parafialnym. Czynne w godz. 10-14. Zapraszamy.
  13. W każdy piątek zapraszamy na projekcje filmów u Klemensa – w sali multimedialnej. Wstęp Wolny.
  14. Prasa katolicka na stoliku za ławkami.