Pierwsze soboty miesiąca dla dzieci – 4 maja 2024

PIERWSZE SOBOTY DLA DZIECI 2024 – Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi jakimi jest obrażane przez ludzi.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 maja w Walendowie.
Zapraszamy do udziału dzieci z naszej i sąsiednich parafii by w ciągu 5-ciu pierwszosobotnich spotkań rozpoczynających się wynagradzającą Eucharystią, poprzez Różaniec i rozważanie mogły bardziej zrozumieć i zaangażować się w przesłanie płynące z Fatimy.
Na zakończenie będzie spotkanie z poczęstunkiem by dzieci mogły doświadczyć dodatkowo wielkości żyjącego Kościoła i różnych wspólnot, w których się realizują w swoich parafiach.
Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci (z rodzinami) a szczególnie ministrantów, bielanki, skautów, harcerzy, dzieci po I Komunii Świętej i oczekujące na nią oraz na Bierzmowanie, więcej informacji na plakacie.