The Chosen – serial u Klemensa

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Drugi sezon, opowiada historie startu publicznego służby Jezusa. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

 

“Przyjdź i zobacz” drugi sezon. To już nie jest tajemnica. Wieść o tym, że Jezus jest Mesjaszem, rozchodzi się coraz szerzej. Wraz z rozgłosem pojawiają się coraz większe tłumy, nowi uczniowie i kolejne cuda. Pojawiają się też kłopoty.

 

Zapraszamy do oglądania 2 Sezonu w ramach cyklu Filmy u Klemensa od 16 czerwca.

Polski lektor, duży ekran, wstęp wolny, co piątek 2 odcinki o 19.00
16 czerwca – 1 i 2 odcinek
23 czerwca – 3 i 4 odcinek
30 czerwca – 5 i 6 odcinek
7 lipca – 7 i 8 odcinek

Zaprasza Zespół „Filmów u Klemensa”

 

 

Klika słów o projekcie: Filmy u Klemensa

Filmy pokazywane w ramach „Filmów u Klemensa” to projekt non-profit, a osoby zaangażowane w jego realizację działają jako wolontariusze. Projekcje będą niebiletowane.
Projekt generuje jednak koszty np. zakup licencji na publiczne projekcje, dlatego będą zbierane darowizny na ich pokrycie w formie dobrowolnej wpłaty gotówkowej lub wpłat przelewowych na konto KGW „Darzynianki” podane poniżej:
nr konta: 26 1020 1055 0000 9502 0539 2065
W opisie przelewu prosimy koniecznie wpisać: Darowizna na filmy