V Niedziela Zwykła – 04.02.2024

1. 9 lutego dzień chorego o godzinie 9:00 Msza Święta w intencji chorych z naszej parafii z udzieleniem sakramentu chorych. Zapraszamy.
  2. W niedzielę o godzinie 13:00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  3. Od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw.
  4. 9 lutego w piątek o 19.00 zapraszamy na Projekcja filmu “Przełęcz ocalonych” reż. Mel Gibson wstęp wolny
  5. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  6. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  7. Wizyta duszpasterska:
    5 lutego – poniedziałek, od godziny 17:00 ul. Grodziska od Bałtyckiej do Piniowej z bocznymi: Bałtycka, Figi, Sygietyńskich, Witosa, Leśne Zacisze, Srebrnego Świerku, Gruszy, Sympatyczna, Bracka
    6 lutego – wtorek, od godziny 17:00 ul. Grodziska od Piniowej do końca z bocznymi: Piniowa, Nastrojowa i Rumiankowa.
    7 lutego – środa, od godziny 17:00 ul. Tarniny, Gajowa, Miła, Jaskółki i Widokowa.
    8 lutego – czwartek od godziny 17:00 ul. Brwinowska, Kameliowa, Złotego Runa, Radosna, Borowikowa, Bażantowa, Derkacza.
    9 lutego – piątek, od godziny 17:00 ul. Łubinowa, Polnych Maków, Borówkowa, Poziomkowa, Żurawinowa, Olchowa.
    10 lutego – sobota, od godziny 10:00 ul. Zielony Zakątek , Głogowa, Boczna, Borsucza, Trawki, Czeremchy.
    11 lutego – niedziela, od godziny 14:00 ul. Pieczarkowa, Klasyczna, Romańska, Piękna, Słowiańska.
    12 lutego – poniedizałek, od godziny 17:00 ul. Jemiołowa, Tymiankowa, Leśnej Mgły, Barwna.