XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023

1. W czwartek 29 czerwca – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła Msze Św. o godz. 9:00 i 18:00
  2. W sobotę 1 lipca – pierwsza sobota miesiąca o godz. 9:00 Msza Święta w intencji Kółek Żywego Różańca i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  3. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki od 10:00 do 14:00
  4. Zakątek Klemensa działa przez całe wakacje. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości naszej parafii w każdą niedzielę w godz. 10-14 do domu parafialnego na kawę i domowe ciasto. Spotkajmy się.
  5. Szczególnie zapraszamy w przyszłą niedzielę 2 lipca 2023 r. na godz. 13:00 na spotkanie autorskie ze znaną mieszkanką Nadarzyna – kobietą wielu pasji i talentów – pisze poezje i prozę, maluje i śpiewa, wydaje książki, pisze scenariusze i reżyseruje spektakle poetyckie i filmowe, organizuje comiesięczne spotkania czwartkowe. Stanisława Ossowska i jej podziw dla natury.
  6. Z radością informujemy, że w sobotę 24 czerwca w Katedrze Warszawskiej, ks. Kardynał Kazimierz Nycz nadał medale “Zasłużony dla Archidiecezji Warszawskiej” czworgu naszym parafianom: pani Beacie Jakoniuk-Wojcieszak, państwu Danucie i Ryszardowi Plutom, oraz panu Tomaszowi Kilińskiemu.
  7. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę na pomoc Rodzina Rodzinie w Syrii i na Ukrainę.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Marcina Dragana, który wygłosi kazania na każdej Mszy Świętej. Zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na budowę Kościoła w Bracku – wschodnia Syberia, gdzie ks. Marcin pracuje.