XVI Niedziela Zwykła – 23.07.2023

1. W poniedziałek 24.07 wspomnienie Świętej Kingi
  2. We wtorek 25.07 Święto Św. Jakuba Apostoła
  3. W środę 26.07 wspomnienie Św. Joachima i Św. Anny
  4. Dziś rozpoczyna się tydzień św. Krzysztofa. Modlimy się za kierowców. Święcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej. Zbierane ofiary są przeznaczone na wsparcie dzieł misyjnych MIVA Polska na pojazdy dla misjonarzy.
  5. Kancelaria w wakacje czynna w poniedziałki, środy i piątki. W soboty tylko rano.
  6. W piątek o 19.00 zapraszamy do Zakątka Klemensa na serial tv o Jezusie – kolejny odcinek 3 sezonu “The Chosen”.
  7. W każdą niedzielę, przez całe wakacje, od 10.00 do14.00 zapraszamy na kawę i ciasto do Zakątka Klemensa.
  8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła prasa katolicka, w tym List Klementyński oraz pudełko na intencje modlitewne dla pielgrzymów na Jasną Górę.
  9. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary na pomoc Rodzina Rodzinie w Ukrainie i Syrii
Wyjeżdzającym na wakacje, jak i przebywającym w naszej parafii życzymy dobrego odpoczynku i nie zapomnijmy o Panu Bogu!