XVII Niedziela Zwykła – 30.07.2023

Dziś gościmy w naszej parafii ks. Adama Smólskiego, który jest wędrownym katechistą w Rosji. Dziś wygłosi kazania, a po Mszy Świętej będzie zbierał ofiary na dzieła misyjne.

1. We wtorek 1 sierpnia – 79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Gmina Nadarzyn i Nadarzyński Szczep Harcerski WATAHA zaprasza serdecznie na obchody rocznicy na plac Poniatowskiego:
    – 15:30 gra terenowa przybliżająca samo powstanie jak i postaci z nim związane z naszego terenu.
    – 16:50 uroczysty apel.
  2. Pierwszy czwartek miesiąca 3 sierpnia o godz. 17:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  3. Pierwszy piątek miesiąca 4 sierpnia – księża odwiedzą chorych w domach
  4. Pierwsza sobota miesiąca 5 sierpnia o godz. 9:00 Msza Święta, Różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. Spowiedź w czwartek i piątek rano od 6:30 do 7:00 po południu od 17:00 do 18:00.
  6. W sobotę rano od 8:30 do 9:00.
  7. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  8. W tym tygodniu rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Módlmy się o błogosławione owoce spotkania dla młodych.
  9. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii oraz na utrzymanie parafii.
  10. Na stoliku za ławkami stoi pudełko do którego można składać intencje. Pielgrzymi z naszej parafii zabiorą je ze sobą na Jasną Górę i będą je polecać w modlitwach.
  11. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
Wyjeżdzającym na wakacje, jak i przebywającym w naszej parafii życzymy dobrego odpoczynku i nie zapomnijmy o Panu Bogu!