XXXIV Niedziela Zwykła – 26.11.2023

1. Kończy się rok liturgiczny. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Taca na seminarium duchowne w Warszawie.
  2. Dziś mszę o godzinie 10:30 odprawi i kazanie wygłosi Ks. Kardynał Kazimierz Nycz z okazji 570 rocznicy ustanowienia Parafii i nadania Nadarzynowi praw miejskich.
  3. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Serdecznie zapraszamy na warsztaty Biblijne, które odbędą się w dniach 2-3 grudnia w domu parafialnym. Warsztaty poprowadzi dr. Maria Miduch. Tematem będzie List do Koryntian. Więcej informacji w poście na profilu.
  5. W dniu 30 listopada o godzinie 16:30 KGW Darzynianki zapraszają na kolejne warsztaty adwentowe-wieniec adwentowy.
  6. 2 grudnia w sobotę zapraszamy przedstawicieli grup i wspólnot parafialnych do Świątyni Opatrzności na Mszę Świętą o godzinie 12:00. Szczegóły na zdjęciu.W tym tygodniu:
  7. 1 grudnia – pierwszy piątek miesiąca o godzinie 19:00 Msza Święta z nauką dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy.
  8. Możliwość spowiedzi w piątek i sobotę od 6:30, a po południu od godz. 17:00.
  9. Przy Zakątku jest regał z wartościowymi książkami , które można pożyczyć do czytania, również w języku ukraińskim.
  10. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  11. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  12. Gorąco polecamy lekturę naszego parafialnego biuletynu wydawanego pod tytułem „List Klementyński” zarówno w wersji dla dorosłych jak i dzieci – proszę o zabieranie dla siebie jak i przekazywanie tego wydawnictwa również znajomym, rodzinie i sąsiadom.
  13. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem