II Niedziela zwykła – 19.01.2025

  1. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Prosimy aby wyznawcy Chrystusa stanowili jedno.
  2. W dni powszednie Msze Święte wieczorne o godzinie 17:00, a kancelaria parafialna czynna od godziny 15:30 do 16:30.
  3. W każdą niedzielę zapraszamy do kawiarenki parafialnej na Kęsa do Klemensa w Zakątek Klemensa od godziny 10:00 do 14:00.
  4. Dziś po Mszy o godzinie 12:00 około godziny 13:00 koncert kolęd w wykonaniu dzieci. Zapraszamy w szczególności dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  5. Są wolne intencje mszalne w miesiącu styczniu.
  6. Zapraszamy do lektury styczniowego wydania Listu Klementyńskiego.
  7. Kolęda:
    – 19 stycznia niedziela od godziny 14:00 ul. Starowiejska, Baśniowa, Bajkowa, Calineczki na Starej Wsi
    – 20 stycznia poniedziałek od godziny 17:00 Stara Wieś nad trasą Katowicką i ul. Południowa.
    – 21 stycznia wtorek od godziny 17:00 Stara Wieś ul. Grodziska od początku do ul. Bałtyckiej z bocznymi: Miłosna, Czarnego Bzu, Wakacyjna, Srebrna, Krokusowa, Agawy, Kamykowa.
    – 22 stycznia środa od godziny 17:00 Stara Wieś ul. Grodziska od Bałtyckiej do Piniowej z bocznymi: Bałtycka, Figi, Sygietyńskich, Witosa, Cichy Zakątek, Srebrnego Świerku, Gruszy, Sympatyczna i Bracka.
    – 23 stycznia czwartek od godziny 17:00 Stara Wieś ul. Grodziska od Piniowej do końca z bocznymi: Piniowa, Nastrojowa i Rumiankowa.
    – 24 stycznia piątek od godziny 17:00 Stara Wieś ul. Tarniny, Gajowa, Miła, Jaskółki i Widokowa.
    – 25 stycznia sobota od godziny 10:00 Stara Wieś ul. Brwinowska, Kameliowa, Złotego Runa, Radosna, Borowikowa, Bażantowa, Derkacza i Limonkowa.
    – 26 stycznia niedziela od godziny 14:00 Stara Wieś ul. Łubinowa, Polnych Maków, Borówkowa, Poziomkowa, Żurawinowa, Olchowa.

    – 27 stycznia poniedziałek od godziny 17:00 Stara Wieś ul. Zielony Zakątek, Głogowa, Boczna, Borsucza, Trawki, Czeremchy.
    Dziękujemy parafianom za życzliwe przyjęcie i ofiary na Kościół złożone podczas kolędy.