Odnowa w Duchu Swiętym

Na terenie parafii od 2013 roku działa grupa Odnowy w Duchu Świętym „Ufni w Panu”. Pierwszym opiekunem grupy był ks. Artur Bodziony SVD. Po księdzu Arturze nasza grupę objął swym prowadzeniem ks. Jerzy Jędrzejewski. Liderem grupy jest Beata Kaleta.
Gromadzimy się na spotkaniu modlitewnym w każdy poniedziałek, w domu parafialnym o godzinie 19.00.
Spotkanie trwa przeważnie ok 1 – 1,5h i zawiera modlitwę oraz rozważanie fragmentu Pisma Świętego.
Spotkania mają charakter otwarty, co oznacza, że absolutnie każdy dorosły człowiek może do nas przyjść i wspólnie z nami się modlić.

Grupa podejmuje różnorodną posługę w naszej parafii:

•  modlitwa wstawiennicza – czym jest modlitwa wstawiennicza ?!
  • pomoc ks Jerzemu w przygotowaniu dzieci do I Komunii Świętej
  • prowadzenie czuwania przed Pasterką
  • prowadzenie Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście
  • quiz biblijny przy okazji Pikniku Rodzinnego

Podejmujemy także posługę na terenie diecezji:

• ewangelizacja uliczna
  • posługa modlitwą wstawienniczą przy okazji większych nabożeństw w diecezji
  • posługa animatora w trakcie rekolekcji w innych parafiach
Nasza grupa jest częścią większej rzeczywistości jaką jest Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Warszawskiej
Każdy z członków naszej grupy wedle własnych możliwości czasowych i dyspozycji duchowej podejmuje formację, według programu proponowanego przez Centrum Formacji Wieczernik w Magdalence.
Pozostałe linki: