Adoracja bez granic – Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

W najbliższy piątek, 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w jedności z Papieżem Franciszkiem w naszej parafii podczas Mszy świętej o godzinie 18.00. zostanie odmówiony:

Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

Po Mszy świętej będziemy trwali na modlitwie adorując Pana Jezusa nieprzerwanie, aż do sobotniej Mszy świętej o godzinie 9.00.

W ramach „Adoracji bez granic” zapraszamy do uczestnictwa i prosimy, aby wszyscy możliwie szeroko informowali o wydarzeniu, aby zmobilizować jak najwięcej osób do uczestnictwa we Mszy świętej z Aktem Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi oraz podjęcia modlitewnego czuwania o:

• przebłaganie naszych grzechów
  • nasze własne nawrócenie
  • szacunek dla życia
  • apanowanie pokoju Bożego na całym świecie, szczególnie na Ukrainie

Proponujemy następujący porządek naszego spotkania:

1. Msza święta 25.03.2022  w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godzinie 18.00, podczas której w jedności z Papieżem Franciszkiem zostanie odmówiony Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
  2. Droga Krzyżowa po Mszy świętej z rozważaniami przygotowanymi przez parafialny Caritas.
  3. Po drodze krzyżowej krótkie wprowadzenie w czuwanie
  4. Modlitwa przebłagalno-pokutna
  5. Około godz. 20.00 zaczniemy rozważania różańca świętego
    – godz. 20.00 – rozważania części radosnych
    – godz. 21.00 – rozważania części światła
    – godz. 22.00 – rozważania części bolesnych
    – godz. 23.00 – rozważania części chwalebnych
    Po rozważaniu każdej części różańca będzie chwila adoracji Najświętszego Sakramentu w milczeniu.
  6. Po zakończeniu rozważań różańca przewidujemy modlitwę osobistą i czuwanie w milczeniu do godziny 8.00 w sobotę dnia 26.03.2022,
  7. Sobota 26.03.2022 godz. 8.00 rozpoczynamy modlitwę dziękczynną z uwielbieniem, która będzie zakończona błogosławieństwem udzielonym Najświętszym Sakramentem tuż przed mszą świętą o godz. 9.00
  8. Godzina 9.00 Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski.
  9. Po Mszy, rozesłaniem zakończymy nasze czuwania modlitewne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących pokoju do włączenia się w to wydarzenie, również naszych gości z Ukrainy.

Osoby chcące włączyć się w czuwanie prosimy o zgłaszanie w jakim czasie podejmą dyżur modlitewny do Pani Ewy nr tel. +4850251710

Zaprasza Wspólnota Parafialna
Św. Klemensa w Nadarzynie