“Cudowny Chłopak” – Film u Klemensa 24 listopada o 19:00

Cudowny chłopak to ekranizacja międzynarodowego bestsellera J.R. Pallacio, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie.

 

 

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica.

Reżyser: Stephen Chbosky film z 2017r.
Obsada: Jacob Tremblay, Julia Roberts, Noah Jupe, Owen Wilson.

 

 

Klika słów o projekcie: Filmy u Klemensa

Filmy pokazywane w ramach „Filmów u Klemensa” to projekt non-profit, a osoby zaangażowane w jego realizację działają jako wolontariusze. Projekcje będą niebiletowane.
Projekt generuje jednak koszty np. zakup licencji na publiczne projekcje. Np. koszt licencji filmu “Najświętsze Serce” to 480 zł, dlatego będą zbierane darowizny na ich pokrycie w formie dobrowolnej wpłaty gotówkowej lub wpłat przelewowych na konto KGW „Darzynianki” podane poniżej:

nr konta: 26 1020 1055 0000 9502 0539 2065

W opisie przelewu prosimy koniecznie wpisać: Darowizna na filmy