The Chosen – serial u Klemensa

Od 21 lipca w każdy piątek o 19.00 jeden odcinek 3 sezonu z polskim lektorem.

 

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie.
3 sezon to wypłynięcie na głębię – dosłownie i w przenośni.  Rozpoczyna się Kazaniem na Górze, a kończy rozmnożeniem chleba i ryb dla 5 tyś.
Przewijającym się motywem w całym sezonie jest woda, więc zobaczymy też, jak Jezus chodzi po wodzie. Uczniowie zaczynają zdawać sobie sprawę, że będą Apostołami i z czym może się to wiązać. Po pierwszej euforii przychodzi trud i problemy.

Chociaż The Chosen (Wybrani) posiada wszystkie cechy dobrego serialu TV, to równocześnie każdy z odcinków można oglądać niezależnie.  Każdy odcinek zawiera odrębny motyw i ciekawą historię.
Po raz pierwszy w Polsce, u nas jeszcze przed TVP.
 
Trzeci sezon z polskim lektorem na DVD pojawi się w sprzedaży na początku lipca, a u nas już 21. Tym razem będziemy prezentować po jednym odcinku, bo są one w 3 sezonie dłuższe.
Od 21 lipca do 8 września. Zawsze w piątek, zawsze o 19.00.

Zaprasza Zespół „Filmów u Klemensa”

 

 

Klika słów o projekcie: Filmy u Klemensa

Filmy pokazywane w ramach „Filmów u Klemensa” to projekt non-profit, a osoby zaangażowane w jego realizację działają jako wolontariusze. Projekcje będą niebiletowane.
Projekt generuje jednak koszty np. zakup licencji na publiczne projekcje, dlatego będą zbierane darowizny na ich pokrycie w formie dobrowolnej wpłaty gotówkowej lub wpłat przelewowych na konto KGW „Darzynianki” podane poniżej:
nr konta: 26 1020 1055 0000 9502 0539 2065
W opisie przelewu prosimy koniecznie wpisać: Darowizna na filmy