Uroczystość Trójcy Świętej – 26.05.2024

1. Wtorek 28 mają otwarte spotkanie synodalne w domu parafialnym o godzinie 19.00.
  2. Czwartek 30 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwii Chrystusa (Boże Ciało) Mszę Święte o godzinie 8.00, 9.15, 11.30 i 17.00.
    Główna Msza o godzinie 11.30 z procesją do 4 ołtarzy. Zapraszamy wszystkich do publicznego wyznania naszej wiary w Chrystusa Eucharystycznego.
    – I ołtarz na rynku organizują rodzice dzieci pierwszokomunijnych,
    – II i III mieszkańcy ulic,
    – IV strażacy OSP Nadarzyn.
  3. Zapraszamy dzieci po pierwszej komunii do udziału w procesji. We wtorek o 19.00 próba – bielanek i chłopców.
  4. Bardzo prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do kościoła w środę lub czwartek na procesję.
  5. Możliwość spowiedzi przed Bożym Ciałem wtorek 17.30-18.00, w środę 17.00-18.00.
  6. Sobota 1 czerwca – pierwsza sobota miesiąca o godzinie 9.00 Msza Święta w intencji Kółek Żywego Różańca, różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. O godzinie 12.00 pierwsza Komunia Święta klasy IIIa, spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godzinie 17.00.
  8. W każdą niedzielę od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw. Chcemy razem z Wami rozwijać żywą Wspólnotę Parafialną.
  9. Dziękuję za ofiarę na kościół rodzicom dzieci z klasy III c, które wczoraj przystąpiły do pierwszej komunii.
  10. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  11. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  12. W przyszłą niedzielę obchodzimy XVII dzień Święta Dziękczynienia pt. Dziękujemy za służbę człowiekowi. Główna Msza Święta w Świątyni Opatrzności o godzinie 12.00 z udziałem Episkopatu Polski.
  13. W tym dniu w naszym kościele zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności.
  14. W naszym kościele zostały umieszczone trzy obrazy Macierzyństwo, Święty Klemens i Trójca Święta oraz Chrystus Frasobliwy.