VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa – 10.04.2022

W tym tygodniu [Wileki Tydzień]:

1. W poniedziałek, wtorek i środę rekolekcje dla dzieci i młodzieży z Liceum. Dla dzieci godz. 8:30 i 11:00, a o godz. 13:00 dla Liceum.
    Możliwość skorzystania ze spowiedzi w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17:00, 18:00 i 19:00.
  2. TRIDUUM PASCHALNE
    Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00
    Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18:00 – ofiary zbierane na tacę w tym dniu przeznaczone są na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
    Wielka Sobota – święcenie pokarmów od godz. 8:00 do 16:00. Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 20:00 – na liturgię przynosimy świece.
    Po liturgii całonocna adoracja aż do poranka Wielkanocnego.
    Wielkanoc – I dzień świąt: O godz. 6:00 procesja ulicami (Rynek) i Msza Rezurekcyjna. Pozostałe Msze w Wielką Niedzielę o godz. 9:15, 10:30, 12:00, 13:00 (z udzieleniem sakramentu chrztu) i o godz. 17:00.
    Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt: porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 20:00 .

Zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w misterium paschalnym !!!
  3. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  4. Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Możemy też tam złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. Są wolne intencje mszalne w kwietniu.
  6. Caritas rozprowadza palmy przed kościołem. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.
  7. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.