VII Niedziela Wielkanocna – 12.05.2024

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. Litanię do Najświętszej Maryi Panny śpiewamy po mszy wieczornej. Trwa nowenna do Ducha Świętego.
  2. W sobotę 18.05 dzieci z klasy III A przystąpią do pierwszej Komunii Świętej o godzinie 12:00. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godzinie 17:00.
  3. W niedzielę o godzinie 12:00 Komunia rocznicowa dla dzieci z klas IV C i IV D. Spowiedź dla dzieci w piątek o godzinie 17:30.
  4. W następną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  5. W sobotę 25 maja o godzinie 18.00 ks. Bp. Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  6. W każdą niedzielę od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw. Chcemy razem z Wami rozwijać żywą Wspólnotę Parafialną.
  7. W następną niedzielę po Mszy o godzinie 17.00 odbędzie się spektakl słowno muzyczny ku czci Św. Jana Pawła II pt. “Miłość jest najważniejsza”.
  8. Dziękuję za ofiarę na kościół rodzicom dzieci z klasy III B.
  9. Dziękujemy panu Tomaszowi Kilińskiemu za pracę przy kościele. Rozpoczęły się prace wokół kościoła i w kościele. Prosimy o wsparcie.
  10. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  11. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.