XII niedziela zwykła – 23.06.2024

W miesiącu czerwcu śpiewamy litanię do Serca Pana Jezusa po Mszy świętej wieczornej.
  1. W poniedziałek 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00.
  2. W sobotę 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła Msze Św. o godzinie 9:00 i 18:00. Taca na rzecz Stolicy Apostolskiej do dyspozycji Papieża Franciszka.
  3. W czwartek o godzinie 19:00 otwarte spotkanie synodalne. Zapraszamy po nabożeństwie czerwcowym.
  4. W piątek o godzinie 19:00 zapraszamy na Projekcja filmu “Księga ocalenia” reż. bracia Hughes akcja/s-f od 16 r.ż z Milą Kunis i Denzelem Washingtonem. Film dla osób powyżej 16 lat.
  5. W każdą niedzielę od 10:00 do 14:00 zapraszamy do Zakątka Klemensa w domu parafialnym na kawę i ciasto. Dla dzieci kącik zabaw. Chcemy razem z Wami rozwijać żywą Wspólnotę Parafialną.
  6. W każdy poniedziałek o godzinie 19:00 odbywa się spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy.
  7. Katechezy przed Mszą świętą pod hasłem „Eucharystia daje życie”. Mają one na celu odkrycie znaczenia Eucharystii w naszym chrześcijańskim życiu oraz pomóc w zrozumieniu i dobrym przeżyciu każdej Eucharystii. Dostępne na stronie parafii https://parafianadarzyn.pl/katechezy/ Dzisiejsza 96 katecheza pt. “Prefacja”. Kolejna katecheza po wakacjach.
  8. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 8:00-9:00 i 16:30-17:30, oraz sobotę od 8:00 do 9:00.
  9. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  10. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
Wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku i nie zapominajmy o Panu Bogu!