XXII Niedziela Zwykła – 03.09.2023

1. 4 września poniedziałek Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8:00 i 18:00. Zapraszamy młodzież, nauczycieli i rodziców.
  2. 7 września pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  3. 8 września piątek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00.
  4. W następną niedzielę o godzinie 17:00 Msza Święta w intencji tegorocznych pielgrzymów na Jasną Górę.
  5. Wspólnota Odmowy w Duchu Świetym zaprasza w czwartek do modlitwy wstawienniczej. Można przyjść i powierzyć intencję do omodlenia. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. W czwartek w domu parafialnym o godzinie 19:00 odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie synodalne. Zapraszamy wszystkich którzy chcą włączyć się aktywnie w życie parafii.
  7. Od następnej niedzieli wznawiamy czytanie katechez przed każdą Mszą Świętą. Zapraszamy do kościoła na 10 min wcześniej przed mszą, aby w skupieniu wysłuchać katechezy.
  8. Dziękuję za ofiarę na Kościół od Kółka Różańcowego “Betlejem” w Ruścu.
  9. W przyszłą niedzielę o godzinie 13:00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Świetej i ich rodziców.
  10. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  11. W piątek o 19.00 Filmy u Klemensa Projekcja ostatniego odcinka 3 sezonu serialu “The Chosen” (Wybrani) polski lektor w Zakątku. Serial o życiu Jezusa i Apostołów.
  12. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  13. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  14. W przyszłą niedzielę taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Warszawie
  15. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.