XXIII Niedziela Zwykła – 08.09.2024

XXIII niedziela zwykła rok B, III tydzień psałterza
Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
“Powiedzcie małodusznym: «Odwagi! Nie bójcie się! Oto wasz Bóg, oto pomsta; przychodzi Boża odpłata; On sam przychodzi, by was zbawić».”
  1. W sobotę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego . Msza Święta o godzinie 9.00.
  2. Po wakacjach wznawia działalności nasze Kino Klemensowe, projekcje 3 sezonu “The Chosen” (Wybrany) w piątek o godzinie 19.15 w domu parafialnym. Film z polskim lektorem.
  3. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki Zakątek Klemensa czynny od 10.00 do 14.00. zapraszamy na spotkania przy najlepszej kawie i ciastach.
  4. Dziękujemy za ofiary na Seminarium Duchowne w Warszawie.
  5. Dziękujemy panu Tomaszowi Kilińskiemu za prace porządkowe przy parafii.
  6. Przypominamy, że raz na 20 lat należy wnosić opłatę za utrzymanie i prace na cmentarzu. Między innymi ogrodzenie, które wymaga uzupełnienia z tyłu cmentarza.
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary dla potrzebujących z naszej parafii.
  8. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do czytania prasy.
  9. We wrześniowym numerze Listu Klementyńskiego:
    – relacja z tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę,
    – artykuł przedstawiający sylwetkę odtwórcy roli Jezusa w serialu “The Chosen” Jonathan Rozumie
    – intymne spotkanie z Jezusem przesłanie Św. Matki Teresy,
    Zapraszamy do lektury.
  10. Kobiety chętne do udziału w dniu skupienia zachęcamy do zgłoszenia swojej obecności. Zapisy tel. 697058577 lub email synodnadarzyn@gmail.com
    Zapisy są dla nas ważne że względów organizacyjnych. Liczba miejsc w kościele jest ograniczona.