XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2023

1. 18 września poniedziałek święto Świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży
  2. 21 września czwartek Święto Świętego Mateusza Ewangelisty
  3. 23 września sobota wspomnienie Świętego O. Pio
  4. 22 września piątek zapraszamy do Zakątka na film pt. Jak Bóg da – komedia. Tommaso, ceniony chirurg i zatwardziały ateista, dowiaduje się, że jego syn chce zostać księdzem. Próbuje odwieść chłopaka od tego zamiaru. Wstęp wolny.
  5. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście.
  6. Przy Zakątku jest regał z wartościowymi książkami , które można pożyczyć do czytania, również w języku ukraińskim. Zapraszamy
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  8. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  9. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.