XXVI Niedziela Zwykła – 01.10.2023

Rozpoczyna się październik miesiąc różańca świętego. Różaniec codziennie po Mszy Świętej wieczornej. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.
  1. 2 października poniedziałek wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
  2. 4 października środa wspomnienie Świętego Franciszka
  3. 5 października czwartek wspomnienie Świętej Siostry Faustyny
  4. 6 października pierwszy piątek miesiąca. Księża odwiedzą chorych w domu. O godzinie 19:00 Msza Święta dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  5. 7 października sobota wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, pierwsza sobota miesiąca. O godzinie 9:00 Msza Święta, różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  6. Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Msza Święta i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. W domu parafialnym dyżur modlitwy wstawienniczej w godzinach 19-20.
  8. W następną niedzielę dodatkowa Msza Święta o godzinie 13:00 dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.
  9. Grupa Odnowy w Duchu Świętym organizuje rekolekcje ewangelizacyjne. W poniedziałek 2.10.2023 zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na rekolekcje w domu parafialnym.
  10. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Przy Zakątku jest regał z wartościowymi książkami , które można pożyczyć do czytania, również w języku ukraińskim. Zapraszamy.
  11. Filmy u Klemensa najbliższy seans 13 października. Szczegóły wkrótce na profilu.
  12. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii i w Ukrainie.
  13. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  14. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.