III Niedziela zwykła – 22.01.2023

1. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  2. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  3. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  4. Za tydzień 29 stycznia po mszy o godz. 17:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego Cantate Domino i chóru Spes In Deo z parafii Św. Zygmunta w Warszawie.
  5. Wizyta duszpasterska-kolęda :
    W poniedziałek 23 stycznia od godz. 17:00 Strzeniówka ul. Komorowska, Świetlików, Dzika, Tujowa, Magdalenki, Lawendowa, Macierzanki, Biedronki, Miodowa, Ptasia, Hortensji, Piwonii.
    We wtorek 24 stycznia od godz. 18:00 Strzeniówka ul. Jeżynowa, Kukułki, Muzyczna, Skowronków, Jaskółcza, Wesoła, Cyprysowa.
    W środę 25 stycznia od godz. 17:00 Strzeniówka ul. Spacerowa, Jasna, Starego Dębu, Jesionowa w Nadarzynie.
    W czwartek 26 stycznia od godz. 17:00 Strzeniówka ul. Cyprysowa, Brzoskwiniowa, Kazimierzowska, Jałowcowa, Porzeczkowa, Konwaliowa, Kwiatu Paproci.
    W piątek 27 stycznia od godz. 17:00 Stara Wieś ul. Starowiejska, Baśniowa, Bajkowa, Calineczki.
    W sobotę 28 stycznia od godz. 10:00 Stara Wieś ul. Grodziska od początku do Bałtyckiej, Srebrna, Krokusowa, Miłosna, Czarnego Bzu, Agawy, Wakacyjna, Kamykowa.
    W poniedziałek 30 stycznia od godz. 17:00 Stara Wieś nad Trasą Katowicką, ul. Południowa
  6. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.
  7. Są wolne intencje w miesiącu styczniu.