IV Niedziela Wielkanocna – 08.05.2022

1. W miesiącu maju litanię do Matki Bożej śpiewamy po Mszy Świętej wieczornej.
  2. Dziś niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W niedziele po Mszy Świętej o godz. 10:30 katechezy w domu parafialnym – dziś na temat „Zdrowa pobożność Maryjna”.
  3. Dziś o godz. 17:00 ks. Bp. Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszamy.
  4. Jutro uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze Święte o godzinie 9:00 i 18:00.
  5. W dniach 14-15 maja spotkanie z dr. Mają Miduch wybitnym teologiem, wykładowcą zagadnień biblijnych i języka hebrajskiego w Seminarium Księży Salezjanów w Krakowie, członkiem Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Temat „Ciałopozytywność – czyli o Kościele, który jest ciałem”. Szczegóły na plakacie w osobnym poście. Wpisowe 75 zł.
  6. W sobotę 14 maja o godz. 12:00 dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Nadarzynie przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci rodziców w piątek o godz. 16:00.
  7. Dziękujemy rodzicom dzieci z klasy IIIA za ofiarę złożoną na Kościół.
  8. W dniu 14 maja na Mszy Świętej o godzinie 18:00 będziemy modlili się w intencji Ojczyzny. Po Mszy będzie adoracja z wystawieniem relikwii św. Andrzeja Boboli oraz błogosławionego Władysława z Gielniowa. Spotkaniem tym chcemy rozpocząć szerzenie kultu Św. Andrzeja Boboli w naszej parafii.
    Program adoracji:
    – Słowo wstępne do modlitwy nowenną do św. Andrzeja Boboli i rozważania
    – Litanię do Św. Andrzeja
    – Osobiste świadectwo z pobytu w sanktuarium św. Andrzeja w Strachocinie.