IV Niedziela zwykła – 29.01.2023

1. 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej Msze Święte o godz. 9:00 i 18:00. O godz. 17:30 Koronka do miłosierdzia Bożego i całonocne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. Pierwszy piątek miesiąca – o godzinie 19:00 Msza Święta dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W piątek księża odwiedzą chorych.
  3. Pierwsza sobota miesiąca o godz. 9:00 Msza Święta dla Kółek Żywego Różańca, następnie różaniec i całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Spowiedź w czwartek, piątek i sobotę rano od 6:30, a po południu od godz. 17:00.
  5. W lutym Msze Święte wieczorne o godz. 18:00, kancelaria czynna od 16:30 do 17:30.
  6. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W Zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  7. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
  8. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  9. Wizyta duszpasterska-kolęda :
    W poniedziałek 30 stycznia od godz. 10:00 Stara Wieś nad trasą Katowicką i ul. Południowa – dwóch księży, a od godz. 18:00 ul. Bałtycka, Sygietyńskich i Leśne Zacisze na Starej Wsi
    We wtorek 31 stycznia od godz. 17:00 ul. Grodziska od ul. Bałtyckiej do Piniowej z bocznymi Witosa, Srebrnego Świerku, Gruszy i Sympatyczna na Starej Wsi.
    W środę 1 lutego od godz. 17:00 pozostałe domy z ul. Grodziskiej z ul. Bracka, Piniowa, Nastrojowa oraz Rumiankowa
    W piątek 3 lutego od godz. 17:00 Stara Wieś ul. Poziomkowa i Borówkowa.
    W sobotę 4 lutego od godz. 11:00 Stara Wieś ul. Tarniny, Miła, Tajgi, Czeremchowa, Skrajna, Sójki, Kuropatwy, Puszki, Sikorki, Puszczyka, Boczna, Jaskółki.
    W niedzielę 5 lutego od godz. 14:00 ul. Borsucza, Zielonej Trawki i Złotego Runa na Starej Wsi
    W poniedziałek 6 lutego od godz. 17:00 Stara Wieś ul. Pieczarkowa, Słowiańska, Piękna i Borowikowa

Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.