Święto Chrztu Pańskiego – 08.01.2023

Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Świąt Bożego Narodzenia.
W styczniu Msze Święte wieczorne w dni powszednie o godz. 17:00 , a kancelaria parafialna czynna w godz. 15:30-16:30.
Są wolne intencje w miesiącu styczniu.
  1. W czwartek 12 stycznia po Mszy Świętej wieczornej spotkanie opłatkowe wszystkich, którzy uczestniczyli w działaniach grupy synodalnej.
    Zapraszamy, również tych, którzy jeszcze nie zdążyli się włączyć w to dzieło, ale żyją w naszej parafii lub pracują, aby przyszli razem świętować i to będzie najlepszy początek Nowego Roku.
  2. W sobotę 14 stycznia o godz. 12:00 Msza Święta w intencji małżeństw, które zawarły związek małżeński 50 lat temu. Zapraszamy.
  3. W każdą niedzielę od godz. 10:00 do 14:00 zapraszamy do domu parafialnego na kęsa do Klemensa. W zakątku można spotkać się, porozmawiać przy kawie, herbacie, dobrym cieście. Zapraszamy
  4. Za tydzień 15 stycznia w Zakątku Klemensa po każdej Mszy Świętej koncert kolęd wykonywanych na żywo przez zespół śpiewaków. Zapraszamy.
  5. Przy wyjściu z kościoła można składać ofiary do skarbon na pomoc ofiarom wojny w Syrii. A z drugiej strony na rzecz uchodźców z Ukrainy.
    Prasa katolicka do nabycia w zakrystii i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy też do aktywnego włączenia się w redagowanie gazetki.
  6. Wizyta duszpasterska-kolęda :
    W poniedziałek 9 stycznia od godz. 17:00 ul. Akacjowa, Narcyzowa i Niezapominajki
    We wtorek 10 stycznia od godz. 17:00 ul. Leszczynowa, Bukszpanowa i Cedrowa na osiedlu Lipowa.
    W środę 11 stycznia od godz. 17:00 ul. KalinowaW czwartek 12 stycznia od godz. 17;00 ul. Lipowa
    W piątek 13 stycznia od godz. 17:00 ul. Kasztanowa, Wrzosowa i Jarzębinowa
    W sobotę 14 stycznia od godz. 11:00 ul. Bukowa, Jesionowa, Jaśminowa i Orzechowa
    W niedzielę 15 stycznia od godz. 14:00 os. Jaworowa
  7. Intencje mszalne na bieżący tydzień wywieszone w gablocie przed kościołem.